Podmínky úvěrového
financování


Specialisté na financování zdravotnických zařízení již od roku 1992.

Podmínky úvěrového
financování


Specialisté na financování zdravotnických zařízení již od roku 1992.

Úvěry

Ekorent poskytuje úvěry na profinancování potřeb zdravotnických ordinací a laboratoří i geodetických firem. Financuje nákup techniky a přístrojů, vybavení kanceláří a automobilů. Ekorent pomůže vyřešit také nákup již existující ordinace či na stavební rekonstrukci prostor. V individuálních případech poskytuje také bezúčelový úvěr. 

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem s úvěrováním zdravotnických zařízení, financuje jak zavedená zdravotnická zařízení, tak začínající lékaře bez vlastní podnikatelské historie. 


Podmínky úvěrů

Individuální doba splácení

Doba splácení úvěru není stanovena zákonem a lze ji tedy sjednat individuálně na základě jednání s klientem. Úvěrové smlouvy uzavíráme minimálně na 6 a maximálně na 60 měsíců. Pouze ve výjimečných případech i na dobu delší.

Odklad počátku splácení

Lze sjednat individuální splátkový kalendář. Například s odkladem počátku splácení až o 6 měsíců. Toho často využívají především začínající zákazníci.

 

Fixní splátky

Splátky úvěru jsou počítány úrokovou sazbou, která je fixní po celou dobu trvání smlouvy o poskytnutí úvěru a splátky tedy nejsou závislé na změnách úrokových sazeb během této doby.

 

Možné změny splácení

Na žádost zákazníka lze měnit splátkový kalendář i v průběhu splácení úvěru. Například zkrácení či prodloužení splácení, odklad několika splátek, mimořádnou splátku i jednorázové doplacení úvěru.

Akontace od 0 %

Úvěr jsme schopni ve většině případů poskytnout až na 100 % pořizovací ceny předmětu financování, tedy s nulovou spoluúčastí od zákazníka.


 

Bez poplatků

Vypracování úvěrové smlouvy a vedení úvěrového účtu je ZDARMA.

Proč financovat s námi?

30 let zkušeností
na finančním trhu

Na trhu působíme od roku 1992 a dlouhodobě se specializujeme na poskytování úvěrů pro soukromé ordinace a laboratoře.

Minimalizace úroků, administrativy a míry zajištění 

Díky znalosti klientů minimalizujeme úroky, požadavky na zajištění i administrativu
potřebnou k uzavření smlouvy.

Široké portfolio
účelů financování

Uzavíráme úvěr na vše, co naši klienti pro zřízení, provoz a modernizaci ordinace, laboratoře či geodetické kanceláře potřebují.

Účely financování

Financování
ordinací a laboratoří

Financování
geodetických firem

Automobily pro lékaře,
zdravotníky a geodety