Volba číslo jedna pro financování ordinací


Specialisté na úvěry a leasing pro zdravotnictví již od roku 1992.

Volba číslo jedna pro financování ordinací


Specialisté na úvěry a leasing pro zdravotnictví již od roku 1992.

30 let

Na finančním
trhu

6 000

Obsloužených
zákazníků

12 000

Uzavřených
smluv

5 mld. Kč

Profinancovaný
objem


Česká leasingová společnost

Společnost Ekorent je ryze česká leasingová společnost specializující se na financování soukromých ordinací a laboratoří. Pomáháme našim klientům financovat nákup, vybudování či rekonstrukci jejich vlastní ordinace či laboratoře, jejich průběžnou modernizaci novou zdravotnickou technikou a financujeme také pořízení automobilů.

Díky naší dlouhodobé specializaci na financování zdravotnických zařízení máme výhodu rozsáhlých zkušeností s jejich provozem, hospodařením a potřebami a na základě těchto znalostí nabízíme produkty odpovídající skutečným potřebám klientů.

Mnohaletá historie naší společnosti, bonitní klientela a kvalitní portfolio pohledávek je garancí stabilního a trvalého finančního partnera pro naše klienty a obchodní partnery.

Společnost Ekorent působí na českém finančním trhu již od roku 1992.


Součást skupiny CREDITAS

Ekorent, spol. s r.o. je součástí české investiční skupiny CREDITAS, která se zaměřuje především na dlouhodobé investice v konzervativních odvětvích. Hlavními pilíři podnikání skupiny jsou finanční služby, reality, nájemní bydlení a energetika. Jejím cílem je hledat na trhu nové příležitosti, využívat je a rozvíjet jejich potenciál. Díky odpovědnému přístupu k investičním projektům se skupině daří dlouhodobě dosahovat růstu a vysoké návratnosti investic.

Zakladatelem a majoritním akcionářem skupiny CREDITAS je Pavel Hubáček. Počátkem formování skupiny je rok 2013, kdy byla založena investiční skupina UNICAPITAL. V roce 2015 pak Pavel Hubáček získal majoritní podíl v nynější Bance CREDITAS.

Kvůli strategickému rozvoji skupiny byla v roce 2020 založena vrcholová holdingová společnost CREDITAS B.V. Pod tuto společnost byly převedeny majetkové podíly v Bance CREDITAS a.s., investiční skupině UNICAPITAL N.V. i nově vzniklé společnosti Creditas Real Estate B.V. Vznikla tak skupina CREDITAS, jejímž cílem je kvalitně a bezpečně zhodnocovat aktiva skupiny. Aktuálně je ve struktuře více než 100 společností.

Speciální nabídka
pro zdravotníky

Nově díky spojení s Bankou CREDITAS rozšiřujeme nabídku o firemní účty, hypoteční úvěry a služby prémiového bankovnictví postaveného na individuálním přístupu.

Firemní běžný účet bez poplatků

Speciální hypoteční úvěr pro zdravotníky

Služby prémiového bankovnictví

Proč financovat s námi?

Ekorent: 30 let zkušeností
na finančním trhu

Na trhu působíme od roku 1992 a dlouhodobě se specializujeme na poskytování úvěrů a leasingů pro soukromé ordinace a laboratoře.

Minimalizujeme úroky, administrativu i míru zajištění 

Díky znalosti klientů minimalizujeme úroky, požadavky na zajištění i administrativu
potřebnou k uzavření smlouvy.

Široké portfolio
účelů financování

Uzavíráme leasing i úvěr na vše, co naši klienti pro zřízení, provoz a modernizaci ordinace či laboratoře potřebují.