Číslo jedna pro financování ordinací


Specialisté na financování zdravotnických zařízení již od roku 1992.

Číslo jedna pro financování ordinací


Specialisté na financování zdravotnických zařízení již od roku 1992.

30 let

Na finančním
trhu

6 000

Obsloužených
zákazníků

12 000

Uzavřených
smluv

5 mld. Kč

Profinancovaný
objem

Česká úvěrová společnost

Společnost Ekorent je ryze česká úvěrová společnost specializující se na financování soukromých ordinací a laboratoří. Pomáháme našim klientům financovat nákup, vybudování či rekonstrukci jejich vlastní ordinace či laboratoře, jejich průběžnou modernizaci novou zdravotnickou technikou a financujeme také pořízení automobilů.

Díky naší dlouhodobé specializaci na financování zdravotnických zařízení máme výhodu rozsáhlých zkušeností s jejich provozem, hospodařením a potřebami a na základě těchto znalostí nabízíme produkty odpovídající skutečným potřebám klientů.

Mnohaletá historie naší společnosti, bonitní klientela a kvalitní portfolio pohledávek je garancí stabilního a trvalého finančního partnera pro naše klienty a obchodní partnery.

Společnost Ekorent působí na českém finančním trhu již od roku 1992.


Fakturační údaje

EKORENT, spol. s.r.o
Sokolovská 675/9, Karlín, 186 00 Praha 8

IČO: 452 78 288
DIČ DPH: CZ699006775


Číslo datové schránky: q7d3edz

Proč financovat s námi?

30 let zkušeností
na finančním trhu

Na trhu působíme od roku 1992 a dlouhodobě se specializujeme na poskytování úvěrů pro soukromé ordinace a laboratoře.

Minimalizace úroků, administrativy a míry zajištění 

Díky znalosti klientů minimalizujeme úroky, požadavky na zajištění i administrativu
potřebnou k uzavření smlouvy.

Široké portfolio
účelů financování

Uzavíráme úvěr na vše, co naši klienti pro zřízení, provoz a modernizaci ordinace, laboratoře či geodetické kanceláře potřebují.

Novinky

EkoRent získal nejlepší hodnocení na portálu Mapy.cz

EkoRent získal nejlepší hodnocení na portálu Mapy.cz

Úvěrová společnost EkoRent z portfolia Banky CREDITAS boduje na portálu Mapy.cz. Získala „odznak kvality“ pro rok 2024 s nejvyšší možnou známkou 5,0.

EkoRent zvýšil o třetinu svůj zisk a rozšiřuje portfolio

EkoRent zvýšil o třetinu svůj zisk a rozšiřuje portfolio

Úvěrová společnost EkoRent z portfolia Banky CREDITAS nově rozšiřuje své úvěrové služby pro soukromé ordinace do všech dalších zdravotnických oborů.

Součást skupiny CREDITAS

Ekorent, spol. s r.o. je součástí české investiční skupiny CREDITAS, která se zaměřuje především na dlouhodobé investice v konzervativních odvětvích. Hlavními pilíři podnikání skupiny jsou finanční služby, reality, nájemní bydlení a energetika. Jejím cílem je hledat na trhu nové příležitosti, využívat je a rozvíjet jejich potenciál. Díky odpovědnému přístupu k investičním projektům se skupině daří dlouhodobě dosahovat růstu a vysoké návratnosti investic.

Zakladatelem a majoritním akcionářem skupiny CREDITAS je Pavel Hubáček. Počátkem formování skupiny je rok 2013, kdy byla založena investiční skupina UNICAPITAL. V roce 2015 pak Pavel Hubáček získal majoritní podíl v nynější Bance CREDITAS.

Kvůli strategickému rozvoji skupiny byla v roce 2020 založena vrcholová holdingová společnost CREDITAS B.V. Pod tuto společnost byly převedeny majetkové podíly v Bance CREDITAS a.s., investiční skupině UNICAPITAL N.V. i nově vzniklé společnosti Creditas Real Estate B.V. Vznikla tak skupina CREDITAS, jejímž cílem je kvalitně a bezpečně zhodnocovat aktiva skupiny. Aktuálně je ve struktuře více než 100 společností.

Speciální nabídka
pro naše klienty

Nově díky spojení s Bankou CREDITAS rozšiřujeme nabídku o firemní účty, hypoteční úvěry a služby prémiového bankovnictví postaveného na individuálním přístupu.

Firemní běžný účet bez poplatků

Speciální hypoteční úvěr pro naše klienty

Služby prémiového bankovnictví