Ekorent & Banka CREDITAS


Komplexní pokrytí finančních potřeb pro naše klienty.

Ekorent &
Banka CREDITAS


Komplexní pokrytí finančních potřeb pro naše klienty.

Speciální nabídka
pro naše klienty

Nově díky spojení s Bankou CREDITAS rozšiřujeme nabídku o firemní účty, hypoteční úvěry a služby prémiového bankovnictví postaveného na individuálním přístupu.

Firemní běžný účet bez poplatků

Speciální hypoteční úvěr
pro naše klienty

Služby prémiového bankovnictví

Firemní běžný účet bez poplatků

Založte si u nás účet pro každodenní platební operace své firmy. Je bez poplatků za vedení i za nejčastější transakce. Efektivní správu účtů a komunikaci s účetními programy zajistí naše chytré mobilní a internetové bankovnictví.


Výhodné podmínky firemního účtu

Bez poplatků

Vedení účtu a nejběžnější platební transakce jsou zcela zdarma.

 

Také v cizích měnách

Kromě vedení účtu v českých korunách nabízíme i vedení v cizích měnách. Nižší poplatky za zahraniční platby v ČR jen tak nenajdete.

Zjednodušíme vám podnikání

Díky chytrým aplikacím mobilního a internetového bankovnictví s intuitivním ovládáním můžete svoje účty spravovat pohodlně a efektivně.

Platební karty a jejich akceptace

Výběry kartou zdarma

Výběry platební kartou z bankomatů v ČR i zahraničí jsou zcela zdarma. Nejste přitom limitovaní počtem výběrů. K firemním účtům vydáváme embosované platební karty Mastercard Business a Mastercard Business Gold. 
 

Akceptace platebních karet

Umožněte svým pacientům platit kartou. Přijímány jsou všechny platební karty od společností Mastercard, Visa, American Express, UPI/JCB a Diners Club.

 

O nabídce platebních terminálů

Internetové bankovnictví a mobilní aplikace

Moderní internetové bankovnictví

Internetové bankovnictví pro pohodlnou správu vašich účtů. Snadno získáte představu o zůstatcích na svých účtech, uskutečníte potřebné platební transakce či stáhnete elektronické výpisy k účtům a platebním kartám.
 

CREDITAS Banking pro počítače

Aplikace CREDITAS Banking pro mobily

Speciální hypoteční úvěr 

Úvěr na financování nemovitosti se zjednodušeným dokládáním příjmu. 


Hypotékou je možné financovat nemovitosti na bydlení, jejichž podlahová plocha pro bydlení je minimálně v rozsahu 51 %. Zbylá plocha, může být využita jako ordinace. Podmínky zůstávají stejné pro celý úvěr.


Výhodné podmínky hypotečního úvěru

Pro zdravotnické profese

Určeno pro žadatele, který je veden v příslušné profesní komoře – Česká lékařská komora, Česká stomatologická komora atp. V případě druhého žadatele, který nesplňuje podmínky vybrané profese, bude příjem posuzován standardně.

Zjednodušené dokládání příjmu

Při výpočtu příjmu ze zaměstnání žadatel dokládá pouze výpis z účtu za 6 měsíců.  Při výpočtu příjmu z podnikatelské činnosti se dokládá daňové přiznání, příjem se kalkuluje z obratu. Příjem se posuzuje individuálně, a to bez navýšení úrokové sazby.

Účel financování

Lze využít pro účelový i neúčelový hypoteční úvěr (americká hypotéka).

Účelové financování lze využít na koupi, refinancování, refundaci, vypořádání, výstavbu či rekonstrukci.
 

Základní parametry hypoték

minimální výše úvěru 300 000 Kč
maximální výše úvěru 25 000 000 Kč
doba splatnosti úvěru 3 až 30 let
fixace úrokové sazby 3, 5, 7, 10 let

Maximální procento možného zatížení nemovitosti (LTV):

hypotéka na bydlení 80 % LTV
hypotéka na bydlení, pokud se jedná o první hypotéku daného klienta na pořízení nemovitosti a zároveň zajištění je byt či rodinný dům 90 % LTV
hypotéka na investici max. 70 % LTV

Služby prémiového bankovnictví

Prémiové bankovnictví Banky CREDITAS založené na důvěře. Vzájemná důvěra je pro nás opravdu důležitá. Proto si zakládáme na budování osobních vztahů a expertních znalostech. Spokojenost klientů je pro nás tím nejdůležitějším.


Individuální přístup

Osobní přístup šitý na míru

 Individuální péče s ohledem na vaše osobní potřeby a preference. Náš profesionální tým bankéřů vám poskytne nejvyšší klientský servis.

 

Přizpůsobíme se

Pokud preferujete jednání mimo banku, přizpůsobíme se vašim přáním. Plná důvěra a dlouhodobý osobní vztah s bankéřem budou jen malou částí spektra výhod, které jako náš prémiový klient získáte.

Platební karty s výhodami

Mastercard World Elite

Ke svému účtu získáte jedinečné karty z nejvyšší řady společnosti Mastercard: Mastercard Real Gold či Mastercard World Elite Silver. Získáte tak speciální výhody, které vám usnadní život a splní i ty nejnáročnější požadavky.

Exkluzivní Mastercard Real Gold karta

Skvělá Mastercard World Elite Silver

Mám zájem

Chtějte víc informací o nabídce Banky CREDITAS pro specifické potřeby zdravotníků a geodetů.

Tereza Pánková

Sales representative

tereza.pankova@creditas.cz
+420 606 135 400

  • Firemní účet
  • Hypoteční úvěr
  • Prémiové bankovnictví

Tímto uděluji souhlas společnosti EKORENT, spol. s r.o. se zpracováním mých výše poskytnutých osobních údajů pro marketingové účely a pro jejich sdílení. Souhlas ke stažení zde.

Správce se zavazuje, že výše poskytnuté údaje nebudou zpracovány, uchovávány a použity k jiným účelům. Více o podmínkách zpracování osobních údajů ve společnosti EKORENT, spol. s r.o. zde.

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT" potvrzuji, že jsem se s těmito podmínkami seznámil.