Nákup a rekonstrukce
ordinací a laboratoří


Pomáháme nejenom v začátcích vašeho provozu.

Nákup a rekonstrukce ordinací a laboratoří


Pomáháme nejenom v začátcích vašeho provozu.

Nákup funkční či vybudování nové ordinace

Ať již budete chtít koupit stávající funkční ordinaci, nebo budete chtít vybudovat zcela novou ordinaci (či laboratoř) v pronajatých či vlastních prostorách, jsme tu pro vás.
 

Pro všechny možné formy prodeje (převod podílu v právnické osobě, převod závodu fyzické osoby, různé kombinace s prodejem vybavení ordinace) máme připravené modely výhodného financování za využití úvěru.

Toto financování jsme schopni poskytnout i zákazníkům bez jakékoli podnikatelské historie a s minimálním požadavkem na administrativu a zajištění.

Nejčastěji realizujeme financování prodejů zubní ordinace, gynekologické ordinace a ordinace praktického lékaře.

Více na stránce podmínky financování >

Financování rekonstrukce 
ordinací a laboratoří

Naše financování vám zjednoduší rekonstrukci. Financujeme rekonstrukce v souvislosti s budováním nového zařízení, ale i rekonstrukce stávajících ordinací a laboratoří.


Když vás úřady zahltí administrativou, jistě oceníte jednoduchost jednání u nás. Minimalizujeme váš čas a energii potřebnou k uzavření smlouvy. A když se rekonstrukce protáhne, posuneme vám počátek splácení úvěru.

Více na stránce podmínky financování >

Nezávazná poptávka

  • Zdravotnické přístroje a vybavení
  • Nové ordinace
  • Nákup ordinace či laboratoře
  • Rekonstrukce ordinace či laboratoře
  • Financování automobilu
  • Jiné (napište do zprávy)

V souvislosti s jednáním o uzavření smluvního vztahu uděluji tímto souhlas se zpracováním mých výše poskytnutých osobních údajů za účelem nabízení služeb společností EKORENT, spol. s r.o. Tento souhlas poskytuji na dobu 1 roku od jeho udělení. Společnost EKORENT, spol. s r.o. se zavazuje, že výše poskytnuté údaje nebudou zpracovány, uchovávány a použity k jiným účelům. Více o podmínkách zpracování osobních údajů ve společnosti EKORENT, spol. s r.o. zde.

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT" potvrzuji, že s těmito podmínkami souhlasím.

Podmínky financování

Financuje jak zavedená zdravotnická zařízení, tak začínající lékaře bez vlastní podnikatelské historie.