Zdravotnické přístroje a vybavení ordinací


Od základního vybavení po nejmodernější přístroje.

Zdravotnické přístroje a vybavení ordinací


Od základního vybavení po nejmodernější přístroje.

Zdravotnické
přístroje

Poskytnutí úvěru či leasingu na zdravotnickou techniku je u nás nejběžnějším účelem financování. Financujeme jednotlivé zdravotnické přístroje, ale i celkové vybavení ordinací a laboratoří zdravotnickou technikou a dalším vybavením. 
 

Nabízíme širokou škálu variant splácení úvěru či leasingu zdravotnické techniky. Výběr přístroje, jeho výrobce i dodavatele je čistě věcí našich klientů. V případě zájmu ale můžeme sdělit náš názor na výběr na základě našich dlouholetých zkušeností a získaných zpětných informací od našich stávajících klientů.


Běžně financované zdravotnické přístroje pro jednotlivé specializace

Vybavení ordinací a laboratoří

Víme, že vybavení ordinací a laboratoří nejsou jen zdravotnické přístroje. Klientům financujeme kompletní vybavení ordinací a laboratoří. Tedy i nábytek, osvětlení, spotřební materiály, nástroje a počítačovou techniku. 
 

Na toto vybavení ordinací a laboratoří klientům poskytujeme úvěr. Na základě předloženého rozpočtu, který vychází z nabídek jednotlivých dodavatelů a nebo předpokladů klienta, stanovíme výši úvěru, kterou na toto vybavení poskytneme. Úvěr pošleme na váš účet a úhrady dodavatelům tohoto vybavení jsou již ve vaší režii. Nemusíte nám dodatečně dokládat, že jste úhrady provedli. My našim klientům důvěřujeme a minimalizujme administrativní zatížení spojené s naším financováním.

Nezávazná poptávka

  • Zdravotnické přístroje a vybavení
  • Nákup ordinace či laboratoře
  • Rekonstrukce ordinace či laboratoře
  • Financování automobilu
  • Jiné (napište do zprávy)

V souvislosti s jednáním o uzavření smluvního vztahu uděluji tímto souhlas se zpracováním mých výše poskytnutých osobních údajů za účelem nabízení služeb společností EKORENT, spol. s r.o. Tento souhlas poskytuji na dobu 1 roku od jeho udělení. Společnost EKORENT, spol. s r.o. se zavazuje, že výše poskytnuté údaje nebudou zpracovány, uchovávány a použity k jiným účelům. Více o podmínkách zpracování osobních údajů ve společnosti EKORENT, spol. s r.o. zde.

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT" potvrzuji, že s těmito podmínkami souhlasím.

Poskytované typy financování

Financuje jak zavedená zdravotnická zařízení, tak začínající lékaře bez vlastní podnikatelské historie.