Spojení Ekorentu s Bankou CREDITAS přináší nové výhodné produkty

V minulém roce jsme se stali součástí portfolia Banky CREDITAS a zařadili se tím do silné investiční skupiny CREDITAS.  Můžeme proto rozšířit naši nabídku o vybrané bankovní produkty.


Ekorent, spol. s.r.o. je již 30 let spolehlivým poskytovatelem úvěrů a leasingového financování pro segment soukromého zdravotnictví. Díky naší dlouhodobé specializaci na financování zdravotnických zařízení máme výhodu rozsáhlých zkušeností s jejich provozem, hospodařením a potřebami a na základě těchto znalostí nabízíme produkty odpovídající skutečným potřebám klientů. Financujeme jak zavedená zdravotnická zařízení, tak začínající lékaře bez vlastní podnikatelské historie.

Rádi bychom Vás ujistili, že i po spojení s Bankou CREDITAS zůstáváme nezávislou nebankovní společností a bude zachován náš klienty oceňovaný způsob fungování. Našimi výhodami i nadále budou vstřícný a pružný přístup, minimální administrativa a rychlé jednání. Spojení nám ale navíc přináší rozšířené možnosti ve financování potřeb našich klientů, kteří navíc mají možnost získat řadu dalších užitečných služeb a produktů poskytovaných Bankou CREDITAS.

Pro potřeby zdravotnických profesí banka nabízí atraktivní firemní účty a speciální hypoteční úvěry, kterými lze financovat jak vlastní bydlení, tak ordinaci. Pro klienty vyžadující individuální přístup pak banka nabízí služby prémiového bankovnictví.

Více o speciální nabídce pro zdravotnické profese >

Firemní běžný účet bez poplatků

Speciální hypoteční úvěr pro zdravotníky

Služby prémiového bankovnictví

Další články

EkoRent zvýšil o třetinu svůj zisk a rozšiřuje portfolio

EkoRent zvýšil o třetinu svůj zisk a rozšiřuje portfolio

Úvěrová společnost EkoRent z portfolia Banky CREDITAS nově rozšiřuje své úvěrové služby pro soukromé ordinace do všech dalších zdravotnických oborů.

Ekorent posiluje svou pozici na trhu. Koupil část Medical od J&T Leasing

Ekorent posiluje svou pozici na trhu. Koupil část Medical od J&T Leasing

EkoRent, spol. s r.o. úspěšně odkoupil středisko Medical od společnosti  J&T Leasingová společnost a.s.