Ekorent posiluje svou pozici na trhu. Koupil část Medical od J&T Leasing

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

s radostí vám oznamujeme, že EkoRent, spol. s r.o. úspěšně odkoupil středisko Medical od společnosti  J&T Leasingová společnost a.s. Došlo tím ke spojení dvou nejvýznamnějších poskytovatelů financování pro soukromá zdravotnická zařízení v ČR. Tímto krokem rozšiřujeme náš dosah a nabídku služeb a posilujeme svoji pozici na trhu.

Díky této transakci bude EkoRent spravovat přes dva tisíce aktivních leasingových a úvěrových smluv uzavřených s lékaři a soukromými zdravotnickými zařízeními. Celková velikost portfolia bude dosahovat téměř 1,5 miliardy korun. Akvizice má pro EkoRent výrazný synergický efekt, otevírají se nám další možnosti pro rozvoj a pro poskytování kvalitních finančních služeb v sektoru soukromého zdravotnictví. Transakcí posílíme naši podporu začínajícím i zavedeným lékařům a ordinacím a pomůžeme jim v jejich dalším rozvoji.

Vedle aktivních klientů a úvěrů přecházejí do EkoRentu také klíčoví zaměstnanci střediska Medical. Těšíme se na nové zákazníky z převzatého portfolia. Budeme pro ně nadále udržovat vysoké standardy péče a kvality, na které byly zvyklí.

Spojením vzniká jedinečná příležitost zkombinovat naše síly a zkušenosti, což povede k ještě lepším a inovativnějším službám pro vás, naše zákazníky a obchodní partnery.

Děkujeme za dosavadní důvěru. Vaše spokojenost zůstává naší prioritou a těšíme se na další společnou cestu.

Za společnost EKORENT, spol. s r.o.

Ing. Petr Harcuba